Robert Čapka

Zakladatel a vlastník společnosti Gorau s.r.o.

Robert Čapka

Zakladatel a vlastník společnosti Gorau s.r.o.
linkedin-icon

Životopis

Na konci devadesátých let absolvoval Západočeskou univerzitu v Plzni. Svou praxi započal v zápoadočeském regionu v oblasti aktivního prodeje v Citibank, a následně si v První americko-české pojišťovně osvojil zkušenost s budováním a vedením týmu, motivací a řízením.

Do managementu pohledávek pronikl jako obchodní zástupce inkasní společnosti EOS KSI (tehdy Kasolvenzia ČR), kde měl na starosti aktivní získávání klientů a vedení obchodních jednání. Následovala pojišťovna Atradius, kde pracoval v pozici obchodního manažera.

Od roku 2006  působil jako generální ředitel Atradius. V druhé polovině roku 2008 vstoupil do makléřské sítě INSIA jako nezávislý makléř a expert na pojištění pohledávek, aby po čtyřech letech založil společnost Gorau. Se svou společností pomáhá firemním klientům vytvářet kreditní management, zajišťuje správu a vymáhání pohledávek a poskytování hospodářských informací, a pojištění. Součástí služeb specialistů v Gorau je ale rovněž komplexní servis klientovi v pojištění firemního majetku, odpovědnosti a pojištění vozidel.

Od roku 2014 je navíc spoluvlastníkem společnosti Green Money Business Club s.r.o

Kde mne najdete